HLASUJEME v projekte BUDUJEME KLIMATICKÚ ZÁHRADU

Pomôžme našim deťom získať klimatickú záhradu – HLASUJEME ZA ZŠ POSTUPIMSKÚ 🤩

Milí rodičia, žiaci, sympatizanti našej školy,
zapojili sme sa do ďalšieho projektu, tentokrát s názvom 🌿🌲🍃☘️ZELENÁ ENERGIA – BUDUJEME KLIMATICKÉ ZÁHRADY 🌿🌲🍃☘️🍀
Hlasovať môžete:
https://www.vse.sk/zelena-energia/hlasovanie?fbclid=IwAR321t3QQRitiVnYXfdy3GyZxonrYQ7-9-siaYZmxwwUB55pZwlDGtc9iXM#hlasovanie

Uchádzame o možnosť realizovať projekt klimatická záhrada. Náš záujem o túto iniciatívu vychádza z presvedčenia, že vytvorenie takejto záhrady nie je len estetickou výzdobou, ale predstavuje aj aktívny krok smerom k ochrane životného prostredia. Týmto projektom by sme mohli nielen vytvoriť krásne a udržateľné miesto pre našu školu, ale aj priblížiť deťom dôležitosť ekologickej rovnováhy a zmierňovania klimatických zmien. V súčasnom svete je nevyhnutné premýšľať o udržateľných riešeniach, a sme presvedčení, že klimatická záhrada môže byť významným krokom smerom k zodpovednejšiemu zaobchádzaniu s naším životným prostredím.
HLASUJEME a ZDIEĽAME 🤝🤝