Vitaminožrúti na Postupimskej

Už ste počuli vitamínožrútoch? Ak ste o nich náhodou ešte nezachytili informácie, dovoľte nám, aby sme Vám ich predstavili.

Vitamínožrúti sú bytosti, ktoré zo všetkého najradšej požierajú vitamíny. V žiadnom dni nimi nepohŕdajú a vyhľadávajú ich najmä v ovocí a zelenine. Vďaka tomu sa vitamínožrúti udržiavajú vo výbornej kondícii, sú plní energie a ich psychické a fyzické zdravie je závidenia hodné.

Tento ohrozený druh sa vyskytuje v rodinách a školách, kde ich rodičia a učitelia vedú k plneniu svojej misie – t. j. požieraniu vitamínov zodpovedne.

A my Vám čestne hlásime, že sme objavili tento jedinečný druh aj na našej škole. Sú nimi žiaci 1.B triedy, ktorí sa v mesiaci október ukázali ako najväčší vitamínožrúti v našej škole. Žiacka školská rada ich preto nakŕmila ich obľúbenými dobrotami a z ich výskytu na našej škole sa veľmi teší.